İzmir’li teknoloji girişimcileri tanışıyor!

Girişimciler olarak doğru insanlarla tanışmanın ve çalışmanın önemini biliyoruz. İş hayatında doğru insanı bulmak zor olduğu kadar başarıya ulaşmak için de zorunlu.

TEKGİAD’ın kuruluş amaçlarından birisi İzmir’li teknoloji girişimcilerini ve iş adamlarını hem İzmir içerisinde hem de diğer şehirlerden insanlarla buluşturmaktır. Her ay düzenli olarak yapmayı planladığımız etkinliğimizde zamanı etkin kullanarak mümkün olduğunca çok kişiyi birbiriyle tanıştırmayı planlıyoruz.

Nasıl yapılır ?

Etkinliğimiz speed networking adıyla da bilinen konseptte yapılacak. Genellikle 3 dk görüşme süremiz olacak. Katılımcı sayısına göre bu süre değişebilecek.

Katılımcılarımızın etkinliğe gelmeden önce hazır olmaları için aşağıdaki tavsiyelerimizi hazırladık.

Asansör cümlenizi hazırlayın

Tanışma etkinliğimizde ki 3 dk kısa bir süre gibi görünse de iki kişinin işlerini tanıtması ve kendinden bahsetmesi için gayet yeterli ve verimli bir süre olduğunu göreceksiniz. Kısa zamanda daha etkin bilgi vermek için mutlaka asansör cümlesi olarak bilinen İsminiz, Göreviniz, ne için bu etkinliğe katıldığınız gibi 1 dk da sizi ve şirketinizi tanımlayan asansör cümlenizi hazırlamanızı tavsiye ediyoruz.

Ne giymeli ?

İş çıkışı yapılacak etkinliğimizde kıyafet kısıtlaması bulunmuyor. Sadece tanışmak için geldiğinizden ilk izlenimi kuvvetlendirecek şekilde gelinmesini öneririz.

Kağıt kalem yanınızda mı ?

Tanıştığınız kişilerle ilgili, sonradan geri dönüş yapmak üzere not alma ihtiyacınız olabilir.

Zil çalınca

Zil çalınca teşekkür edip mümkün olduğunca çabuk bir şekilde diğer masaya geçiniz. Unutmayın etkinlik sonrasında da görüşecek zamanınız olacak. Görüşme bitmeden 30 sn önce moderatör tarafından uyarı yapılacaktır.

Bize neler kazandıracak

Katılımcılarımız birlikten güç doğacağının bilincinde. Yeni insanlarla tanışmanın mutlaka direk ve dolaylı olarak yaşamımıza etkisi olacaktır. Tanıştığınız insanlar sizi başka insanlarla tanıştırıp bir çok kapı açabilir. Etkinliğimize düzenli olarak katılmanızı tavsiye ederiz.

 

Kayıt için tıklayın.

 

Not: Etkinliğimiz sponsorlu değildir, herkes kendi hesabını öder.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: